O mnie

Witaj !

Mam na imię Diana. Jestem trenerem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno w Polsce jak i za granicą ( między innymi w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej ). Ukończyłam wiele kursów związanych z nauką i metodyką nauczania języka angielskiego. Posiadam tytuł Master of Science in Teaching English to Speakers of Other Languages, który otrzymałam na Queens University w Belfaście.

Znajomość języka szkoliłam w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii gdzie spędziłam wiele lat pracując jako tłumacz, lektor języka angielskiego oraz bilingual advocate w jednej z brytyjskich instytucji pozarządowych. Od ponad 15 lat pomagam i inspiruję innych w pokonywaniu bariery językowej, a od kilku lat prowadzę zajęcia on-line z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Możliwość współpracowania z różnymi grupami wiekowymi i językowymi zaowocowały współpracą z jedną z międzynarodowych szkół IB w Polsce, gdzie pracowałam jako Head of School i MYP Coordinator ucząc literatury brytyjskiej, amerykańskiej oraz gramatyki  młodzież z ponad 20 krajów.

Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się swoim bogatym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, metodami i technikami, które sprawdziły się na przestrzeni lat. Uwielbiam proces nauki sam w sobie, fascynuje mnie to w jaki sposób nasz umysł przyswaja wiedzę i wciąż na nowo odkrywam jego możliwości. Praca z drugim człowiekiem jest moją pasją i jest dla mnie źródłem radości i satysfakcji. Nieważne czy jesteś nauczycielem czy uczniem, jeśli szukasz inspirujących i motywujących wskazówek do nauki języka angielskiego to znalazłeś właściwe miejsce!

Chciałabym, aby język angielski stał się również Twoją 5-tą stroną świata 🙂